DNI PRACY I LEKARZE PRZYJMUJĄCY W PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ LINDLEYA

PORADNIA ORTOPEDYCZNA DZIECIĘCA – SKDJ
dr Hanna Kocoń  – Gabinet nr 2, pawilon 20, część A

PONIEDZIAŁEK–PIĄTEK 09:30-12:00

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA PRELUKSACYJNA – SKDJ

dr Wojtyński Paweł – gabinet 3, pawilon 20, część A
PONIEDZIAŁEK 09:30-12:15 (tylko kontrole)

dr Wiśniewski Rafał – gabinet nr 3, pawilon 20, część A
WTOREK 09:30-12:15

dr Tomaszewski Grzegorz – gabinet nr 3, pawilon 20, Część A
CZWARTEK 14:00-14:45 (tylko wizyty pierwszorazowe)
CZWARTEK 15:00-16:45

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA, ARTROSKOPIA KOLANA – SKDJ

dr Ambroziak Maciej – poczekalnia 3, gabinet 1, pawilon 20, część A
CZWARTEK 07:30-9:00 /tylko kwalifikacje do zabiegu z badaniami MR, USG/

  1. Wizyta co 10 minut.

dr Janowski Maciej – poczekalnia 2, gabinet 2, pawilon 20, część A
ŚRODA 09:00–10:30  /zabiegówka – szwy, opatrunki/
ŚRODA 10:40–13:00 /WIZYTY/

  1. Wizyta co 20 minut.

dr Żakiewicz Wojciech – poczekalnia 2, gabinet 2, pawilon 20, część A
CZWARTEK 09:00-13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA ILIZAROW – SKDJ

dr Żarek Sławomir –  gabinet 3, pawilon 20, część A
ŚRODA 09:00-13:00 /dorośli i dzieci/

dr Górski Radosław, dr Szelerski Łukasz  – gabinet 5, pawilon 20, część A
ŚRODA 09:00-13:00 /dorośli i dzieci/

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA- ENDOPROTEZOPLASTYKA KOLANA – SKDJ

dr Kowalski Marcin, dr Cieślik Andrzej – gab.1 i gab. 2,  poczekalnia 1, pawilon 20

CZWARTEK 09:00-10:00 /kwalifikacje do zabiegu/
CZWARTEK 10:15-13:30 /kontrole po zabiegu/

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.
  6. Kody ICD 10 – M 17, T84 (po protezie kolana).

PORADNIA ORTOPEDYCZNA PO SOR – SKDJ

Lekarze według dyżuru – gabinet 1, poczekalnia 2, pawilon 20
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:00-13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie z SOR + karta informacyjna.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA STOPY – SKDJ

Lekarze według dyżuru – gabinet nr 5, pawilon 20
PONIEDZIAŁEK 09:00-13:00 /SCHORZENIA STOPY I ŚRÓDSTOPIA/

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA NEUROLOGICZNA – SKDJ

dr Babiuch Marek – gabinet 8, pawilon 11
PONIEDZIAŁEK 11:00-14:00
ŚRODA 08:00-11:30
PIĄTEK 08:00-11:30

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA WENEROLOGICZNA – SKDJ

dr Nowicka Dorota – gabinet 1, ul. Koszykowa 82A
ŚRODA 10:00-13:00

Lekarz według dyżuru – gabinet 2, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:00-12:00

Lekarz według dyżuru – gabinet 11, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 09:00-14:00
WTOREK 09:00-14:00
ŚRODA 09:00-18:00
CZWARTEK 09:00-14:00
PIĄTEK 09:00-14:00

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA KARDIOLOGICZNA OGÓLNA – SKDJ

dr Wyzgał-Chojecka Anna – gabinet 15, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK 08:00-12:00
ŚRODA-PIĄTEK 08:00-12:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 1 pacjent pierwszorazowy na godzinę 9:00 (wizyta 40 minut).
  3. Max. 13 pacjentów.

dr Rell Krzysztof – gabinet  9, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 08:00 – 13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 2 pacjent pierwszorazowy na godzinę 9:00 i godzinę 11:00.
  3. Max. 16 pacjentów.

dr Sczaniecka Olga – gabinet 11, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 08:00 – 13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 2 pacjent pierwszorazowy na godzinę 9:00 i godzinę 11:00.
  3. Max. 16 pacjentów.

dr Domienik-Karłowicz Justyna – gabinet 17, pawilon 18
WTOREK-CZWARTEK 9:00-10:40
ŚRODA 09:00-10:40 (otyłość)

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 6 pacjentów.

NADCIŚNIENIE PŁUCNE

dr Perzanowska-Brzeszkiewicz Katarzyna – gabinet 17, pawilon 18
CZWARTEK 10:00-12:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 7 pacjentów.
  3. Max. 2 pacjentów pierwszorazowych.
  4. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  5. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  6. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  7. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA GERIATRYCZNA – SKDJ

dr Kozak-Szkopek Elżbieta – gabinet 16, pawilon 18
WTOREK 10:00-12:30

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Wizyty 1-razowe 60 minut.
  3. Max. 6 pacjentów.
  4. Max. 2 pacjentów pierwszorazowych.

dr Broczek Katarzyna – pawilon 18  16
ŚRODA 14:00-16:30

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Wizyty 1-razowe 60 minut.
  3. Max. 6 pacjentów.
  4. Max. 2 pacjentów pierwszorazowych.

CZWARTEK 10:00-12:00

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Wizyty 1-razowe 60 minut.
  3. Max. 4 pacjentów.
  4. Max. 1 pacjent pierwszorazowy.
  5. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  6. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  7. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  8. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

dr Samochocki Zbigniew – gabinet 16, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:30-11:00

dr Parapura Krystyna – gabinet 21, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 08:30-13:30
WTOREK 14:00-18:00
ŚRODA 08:30-13:30
CZWARTEK 14:00-18:00
PIĄTEK 08:30-13:30

DERMATOLOGIA DZIECIĘCA                                           

dr Kurzeja Marta – gabinet 12, ul. Koszykowa 82A
ŚRODA 08:30-13:30 (TYLKO DOROŚLI)
CZWARTEK 08:30-13:30 (TYLKO DZIECI)
PIĄTEK 08:30-13:30 (TYLKO DZIECI)

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA CHIRURGII CZSZKOWO-SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ, CHIRURGII  JAMY USTNEJ I IMPLANTOLOGII
Gabinet I, II, III,  pawilon 4a

PONIEDZIAŁEK
Gabinet I 08:30  – 14:40
wizyta co 20 minut,  Max 20 Pacjentów
Gabinet II 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet III 08:50 – 10:50
wizyta co 20 minut /dr Zawadzki tylko kontrola onkologiczna  bez pierwszorazowych pacjentów/

WTOREK
Gabinet I 08:30 -14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet II 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet III 09:10 –  10:10
wizyta co 20 minut /dr Socha tylko wady zgryzu/

ŚRODA
Gabinet I 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet II 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet III 09:10 -10:10
/dr Jaworska tylko wady zgryzu/ wizyta co 20 minut
Gabinet III 11:50 – 12:30
/dr Stopa tylko dzieci/ wizyta co 20 minut

CZWARTEK
Gabinet I 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet II 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet III 09:00 – 12:00
wizyta co 20 minut
gab. III tylko: zaburzenia stawów skroniowo – żuchwowych, złamania twarzoczaszki bez pierwszorazowych pacjentów same kontrole

PIĄTEK
Gabinet I 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów
Gabinet II 08:30 – 14:40
wizyta co 20 minut  Max 20 Pacjentów

  1. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  2. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  3. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  4. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu

PORADNIA NEFROLOGICZNO TRANSPLANTACYJNA

doc. K. Mucha – gabinet 10, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK 12:00-14:00

prof. J. Wyzgał – gabinet 11, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK-WTOREK 10:30-12:30
ŚRODA 09:00-11:00
PIĄTEK 10:00-12:00

doc. B Foroncewicz – gabinet 11, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK 12:00 – 14:00

dr O. Kozińska-Przybył – gabinet 12, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK 11:00-13:00

dr R. Świder – gabinet 12, pawilon 6
WTOREK 12:00-14:00

dr M. Sawosz – gabinet 12, pawilon 6
ŚRODA 12:00-14:00

dr R. Wieczorek-Godlewska – gabinet 12, pawilon 6
CZWARTEK 12:00-14:00

dr D. Kuczyński – gabinet 12, pawilon 6
PIĄTEK 12:00-14:00

dr M. Florczak – gabinet 13, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK 09:00-11:00
ŚRODA 08:00-10:00

dr T. Cieciura – gabinet 13, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK-WTOREK, CZWARTEK-PIĄTEK   12:00-14:00

doc. M. Niemczyk – gabinet 17, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK, CZWARTK  12:00-14:00

prof. M. Durlik – gabinet 17, pawilon 6
WTOREK 12:00-14:00

dr D. Miszewska-Szyszkowska – gabinet 17, pawilon 6
ŚRODA 12:00-14:00

dr E. Hryniewiecka – pawilon 6
WTOREK – gabinet 24, 10:30-12:30
PIĄTEK – gabinet 17, 12:00-14:00

doc. M. Ciszek – gabinet 18, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 12:00-14:00

dr P. Nitek – gabinet 18, pawilon 6
WTOREK 12:00-14:00

dr Ślubowska – gabinet 18, pawilon 6
CZWARTEK 12:00-14:00

dr Urbanowicz – gabinet 19, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 08:00-10:00

dr W. Kania – gabinet 20, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK 10:00-12:00

dr O. Tronina – gabinet 20, pawilon 6
WTOREK 12:00-14:00

dr M. Wyzgał – gabinet 20, pawilon 6
ŚRODA 12:00-14:00

dr J. Gozdowska – gabinet 20, pawilon 6
CZWARTEK 12:00-14:00

dr A. Ognista–Gajda – gabinet 20, pawilon 6
PIĄTEK 09:00 – 11:00

doc. J. Pazik – gabinet 20, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 12:00 – 14:00

dr J. Sańko–Resmer – gabinet 22, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:00-11:00

 dr M. Krajewska gabinet 23, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 08:00-10:00

dr E. Nowacka-Cieciura gabinet 24, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK 12:00-14:00

dr Zygier – gabinet 24, pawilon 6
ŚRODA i PIĄTEK 12:00 – 14:00

doc. T. Bączkowska – gabinet 24, pawilon 6
CZWARTEK 12:00-14:00

dr Dęborska–Materkowska – gabinet 25, pawilon 6
PONIEDZIAŁEK 12:00 – 14:00

dr Gozdowska – gabinet 25, pawilon 6
WTOREK 12:00 – 14:00

dr N. Mikołajczyk-Korniak – gabinet 25, pawilon 6
ŚRODA 12:00 – 14:00

dr M. Grzeszczyk – gabinet 25, pawilon 6
CZWARTEK 10:00 – 12:00

dr T. Pilecki – gabinet 25, pawilon 6
CZWARTEK i PIĄTEK 12:00 – 14:00

  1. Zapis co 10 minut
  2. Max 10 Pacjentów na jednego Lekarza
  3. Do poradni wymagane jest skierowanie
  4. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu
  5. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie
  6. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA – SKDJ
dr Waldemar Waloch – gabinet 1, pawilon 20, część A

PONIEDZIAŁEK  07:40-12:00
WTOREK–PIĄTEK 07:40-13:40

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA RĘKI – SKDJ

dr Weiss Bartosz – poczekalnia 2, gabinet 2, pawilon 20, część A
PONIEDZIAŁEK 09:00-13:40

dr Strzelczyk Piotr – poczekalnia 3, gabinet 1, pawilon 20, część A
WTOREK 09:00-13:00

dr Bazała Maciej – poczekalnia 3, gabinet 1 , pawilon 20, Część A
CZWARTEK 09:00-13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA – KRĘGOSŁUPA – SKDJ

dr Benke Grzegorz – pokój 102, piętro I, pawilon 20, część A
WTOREK 10:00-12:40
CZWARTEK 10:00-12:40 /tylko zaopatrzenie medyczne/

dr Śliwka Andrzej – poczekalnia 3, gabinet pawilon 20, część A
WTOREK 09:20-11:40 /dorośli/
WTOREK 12:00-13:40 /dzieci/

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA – ENDOPROTEZOPLASTYKA BIODRA – SKDJ

dr Wojtyński Paweł, dr Słowiński Radosław – gab.1, gab.2, poczekalnia 1, pawilon 20 (co drugi tydzień)

WTOREK 09:00-10:00 /kwalifikacje do zabiegu/
WTOREK 10:15-13:30 /kontrole po zabiegu/

dr Gidziński Paweł – gab. 1 lub gab. 2, poczekalnia 1, pawilon 20 (co drugi tydzień)
WTOREK 09:00-10:00 /kwalifikacje do zabiegu/
WTOREK 10:15-13:30 /kontrole po zabiegu/

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.
  6. Kody ICD 10 – M 16, T84 (po protezie biodra).

PORADNIA ORTOPEDYCZNA BARKU – SKDJ

dr Struzik Sławomir – gabinet 1, poczekalnia 1, pawilon 20
PIĄTEK 09:00-13:00

dr Seferyński Konrad – gabinet 1, poczekalnia 1, pawilon 20
PIĄTEK 09:00-13:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

ORTOPEDYCZNA ODDZIAŁU 3 – SKDJ

Lekarze według dyżuru – gabinet 1, poczekalnia 1, pawilon 20
PONIEDZIAŁEK 09:00-13:00 /pacjenci tylko po pobycie na oddziale urazowo-ortopedycznym SKDJ/
ŚRODA 09:00-13:00 /pacjenci tylko po pobycie na oddziale urazowo-ortopedycznym SKDJ/

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie + karta informacyjna.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA LECZENIA BÓLU – SKDJ

dr Dizner-Gołąb Anna – gabinet 9, pawilon 11
PONIEDZIAŁEK 09:00-15:00

dr Kołacz Marcin – gabinet 9, pawilon 11
WTOREK 09:00-15:00

dr Byszewska Beata – gabinet 11, pawilon 11
ŚRODA 13:00-18:00 /AKUPUNKTURA + wizyty/

dr Kosson Dariusz – gabinet 9, pawilon 11
PIĄTEK 09:00-15:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA UROLOGICZNA – SKDJ

dr Ułanowska Danuta – gabinet 1, pawilon 7
PONIEDZIAŁEK 09:00-13:00
WTOREK 09:00-13:00
CZWARTEK 13:00-17:00
PIĄTEK 09:00-13:00

Lekarz według dyżuru – gabinet 1, pawilon 7
CZWARTEK 09:00-12:45

Lekarz według dyżuru – gabinet 2, pawilon 7
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:00-14:00

  1. Wizyta co 15 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA IMMUNODERMATOLOGICZNA – SKDJ

prof. Kowalewski Cezary – gabinet 8A, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 09:00-11:00
ŚRODA 09:00-11:00

prof. Woźniak Katarzyna  gabinet 8A, ul. Koszykowa 82A
WTOREK 11:00-13:00
CZWARTEK 11:00-13:00

dr Jakubowska Beata – gabinet 8B, ul. Koszykowa 82A
WTOREK 11:00-13:00
CZWARTEK 11:00-13:00

dr Kalińska-Bienias Agnieszka – gabinet 8B, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 11:00-13:00
ŚRODA 11:00-13:00

dr Kwiatek Bartłomiej – gabinet 9, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 09:15-10:45

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

ZATOROWOŚĆ PŁUCNA
(tylko pacjenci po przebytej zatorowości płucnej – nie pacjenci z zakrzepicą)

dr Koczaj-Bremer Magdalena – gabinet 14, pawilon 18
WTOREK 12:00-13:20

dr Zybińska-Oksiutowicz Sabin – gabinet 17, pawilon 18
ŚRODA 12:00-14:20

dr Pacho Szymon – gabinet 14, pawilon 18
ŚRODA 11:00-12:20

dr Paczyńska Marzanna – gabinet 17, pawilon 18
CZWARTEK 13:00-14:20

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 5 pacjentów.
  3. Max. 2 pacjentów pierwszorazowych.

PORADNIA NADCIŚNIENIA TĘTNICZEGO – SKDJ

dr Dudzik-Niewiadomska Iwona – gabinet 10, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 08:20-10:00

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Max. 7 pacjentów.
  3. Wizyty 1-razowe 40 minut.
  4. Max. 1 pacjent pierwszorazowy.

dr Kaźmierczak Agnieszka  – gabinet 14, pawilon 18
ŚRODA 14:00-16:40  (ciężarne, planujące ciąże lub w połogu)

  1. Wizyta co 20 minut.
  2. Wizyty 1-razowe 40 minut.
  3. Max. 9 pacjentek.
  4. Max. 2 pacjentki  1-razowe.
  5. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  6. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  7. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  8. Do gabinetu pacjentki wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA DERMATOLOGICZNA – SKDJ

dr Kryst Alicja – gabinet 2, uL. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:00-14:00

dr Misiewicz-Wroniak Joanna – gabinet 3, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK-ŚRODA 08:30-13:00

dr Czuwara Joanna – gabinet 3, ul. Koszykowa 82A
CZWARTEK 08:30-13:40 (twardziny i chłoniaki)
PIĄTEK 09:00-14:00 (gabinet 34 – pracownia trichoskopii)

dr Łukiewicz Monika – gabinet 4, ul. Kosztkowa 82A
PONIEDZIAŁEK 08:30-13:30 (autoimmunoderma)
ŚRODA 08:30-13:30 (autoimmunoderma)

dr Golińska Joanna – gabinet 6, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 09:00-14:00 (gabinet 26A, pracownia chirurgiczna)
ŚRODA 08:30-13:45 (gabinet 34 trichokopia)
PIĄTEK 08:30-13:45 (gabinet 26 laser)

dr Szymańczyk Jacek – gabinet 7, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIALEK 08:30-13:45 (krio)
WTOREK 08:30-13:00 (krio)
ŚRODA 08:30-13:00 (gabinet 26 -laser)
CZWARTEK 08:30-13:45 (gabinet 26A, chirurgiczny)
PIĄTEK 08:30-13:45 (krio)
Na razie bez zapisów

prof. Olszewska Małgorzata – autoimmuno pęcherzyca, gabinet 15 ul. Koszykowa 82A
WTOREK 09:00-11:00
Na razie bez zapisów

dr Sar-Pomian Marta – videoderma, gabinet 34 ul. Koszykowa 82A
WTOREK 08:20-13:40

dr Warszawik Olga – video derma, gabinet 26A , ul. Koszykowa 82A
ŚRODA 08:30-13:45
PIĄTEK 08:30-13:45

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

dr Samochocki Zbigniew – gabinet 16, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 09:30-11:00

dr Parapura Krystyna – gabinet 21, ul. Koszykowa 82A
PONIEDZIAŁEK 08:30-13:30
WTOREK 14:00-18:00
ŚRODA 08:30-13:30
CZWARTEK 14:00-18:00
PIĄTEK 08:30-13:30

PORADNIA OKULISTYCZNA

Poradnia ogólna gabinet 26, 27, 28 pawilon 18
PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK 09:30-13:00
ŚRODA 15:00-16:30

  1. Wizyta co 30 minut.

Poradnia leczenia jaskry
dr Elżbieta Świtka–Bachnik – gabinet 1, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK 10:00-13:00
WTOREK 09:30-12:00
CZWARTEK 10:00-13:00

  1. Wizyta co 30 minut.

Poradnia leczenia jaskry
dr Piotr Maciejewicz – gabinet 1,  pawilon 18
ŚRODA I PIĄTEK 09:30-13:00

  1. Wizyta co 30 minut.

Poradnia chirurgii plastycznej
adj. Mariusz Kęcik – gabinet 4, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK 09:20-11:00

  1. Wizyta co 20 minut.

Poradnia leczenia zeza
dr Białas-Niedziela Dorota gabinet 3,  pawilon 18

ŚRODA 11:00-12:00
CZWARTEK 11:00-13:00
PIĄTEK 11:00-13:00

  1. Wizyta co 20 minut

Poradnia orbitopatii tarczycowe
dr Anna Jabłońska-Pawlak gabinet 3,  pawilon 18
WTOREK 09:00-10:30

  1. Wizyta co 30 minut

Poradnia dla słabo widzących
dr Krzysztof Wasiak gabinet 4, pawilon 18
PONIEDZIAŁEK 13:00-14:00

  1. Wizyta co 30 minut.
  2. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  3. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  4. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  5. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.

PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJ

prof. Małkowski Piotr, dr Wasiak Dariusz , dr Jonas Maurycy – gabinet 2, pawilon 11
PONIEDZIAŁEK  09:00-12:00
wizyta co 15 minut, max. 10 pacjentów
Rozpoznanie: Guz wątroby, Bąblowica

dr hab. Domagała Piotr, dr Jacek Pliszczyński – gabinet onkologiczny,  pawilon 11
PONIEDZIAŁEK 09:00-11:00
wizyta co 10 minut, max. 12 pacjentów

dr Ruszkarski Jerzy
PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK 09:00-13:00
wizyta co 20 minut

prof. Kosieradzki Maciej, doc. Romanowski Maciej – gabinet onkologiczny, pawilon 11
WTOREK 09:00-12:00
wizyta co 15 minut, max. 10 pacjentów

dr Ostrowski Krzysztof – gabinet onkologiczny , pawilon 11
WTOREK 09:00-11:00
wizyta co 20 minut, max. 5 pacjentów

dr Ziemiński Paweł, dr Cylke Radosław /poradnia bariatryczna – leczenie otyłości/ gab. onkologiczny, pawilon 11
ŚRODA 09:00-11:00
wizyta co 15 minut, max. 10 pacjentów + 2 pacjentów pierwszorazowych

Anestezjolog gabinet 4, pawilon 11
ŚRODA 09:00-11:00
wizyta co 10 minut, max. 15 pacjentów
tylko pacjenci zakwalifikowani przez naszego chirurga na opercję lub kolonoskopię

dr Ostaszewska – gabinet onkologiczny, pawilon 11
CZWARTEK 09:00-12:00
wizyta co 20 minut, max. 12 pacjentów

dr Jonas Maurycy, dr Ziemiański Paweł – gabinet nr 4,  pawilon 11
PIĄTEK 09:00-11:00
wizyta co 10 minut, max. 10 pacjentów do jednego lekarza

  1. Do poradni wymagane jest skierowanie.
  2. Skierowanie należy dostarczyć w ciągu 14 dni od daty zapisu.
  3. Jeśli zmianie ulegnie jednostka chorobowa konieczne jest nowe skierowanie.
  4. Do gabinetu pacjenci wchodzą według kolejności zapisu.