9 listopada 2023 r. o godzinie 18.00 zapraszamy do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. ks. Trojdena 2c, sala 1.20 A, na trzecie spotkanie Grupy wsparcia „ZdrowieJeMY” WUM i UCK WUM.  Na pytanie : „Jak czytać etykiety produktów żywnościowych?” odpowie ekspert,  dietetyk mgr Jakub Krawczyk.

Spotkania grupy ZdrowieJeMY ze specjalistami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM zajmującymi się chirurgicznym leczeniem otyłości: dietetykami, psychologami, rehabilitantami, ortopedami, kardiologami, diabetologami, endokrynologami, chirurgami oraz pacjentami po operacji bariatrycznej odbywają się regularnie  w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 18.00 w Centrum Rehabilitacyjno-Sportowym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Może w nich uczestniczyć w nich każda osoba zainteresowana leczeniem otyłości.

O ekspercie: Mgr Jakub Krawczyk jest absolwentem kierunku dietetyka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku obronił pracę dyplomową uzyskując tytuł magistra. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Od roku 2022 jest pracownikiem Zakładu Dietetyki Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunku Dietetyka. Zawodowo związany jest również z Oddziałem Rehabilitacji Kardiologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

W obszarze szczególnych zainteresowań i pracy badawczej znajduje się żywienie pacjentów z otyłością olbrzymią, przygotowywanych do chirurgicznego leczenia otyłości, pacjentów z chorobami metabolicznymi, a także żywienie pacjentów z chorobami onkologicznymi. Na poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia pozwoliła mu praktyka w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie oraz w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie. Jest uczestnikiem konferencji i szkoleń dotyczących żywienia pacjentów z chorobą otyłościową i chorobami metabolicznymi.

Szukaj na FB : https://www.facebook.com/fundacjazdrowiejemy i Instagramie:  https://www.instagram.com/zdrowie.je.my/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Marta Wojtach, koordynatorka Grupy ZdrowieJeMY WUM i UCK WUM marta.wojtach@wum.edu.pl