Szanowni Państwo

Jak co roku Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii WUM wraz z Polskim Towarzystwem Onkologii i Hematologii Dziecięcej zapraszają do udziału w IV Konferencji zatytułowanej „Aktualne zagadnienia hematologii dziecięcej – spojrzenie lekarza pediatry”.
Obecnie z uwagi na pandemię SARS-Co-2 nie będziemy mieli przyjemności spotkać się z Państwem osobiście, ale dzięki współczesnej technice i firmie GreenLight Consulting, która o wszystko zadbała, będziemy mogli wysłuchać wykładów i dyskutować nad nimi on-line.
Tegoroczna edycja naszej Konferencji podzielona została na 4 odrębne sesje tematyczne i mamy nadzieję, że 12.12.2020 będziemy mogli spotkać się z Państwem tym razem osobiście by podsumować Konferencję i wysłuchać wykładów specjalnie przygotowanych na tę okazję.
Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne 2 sesje naszej Konferencji, planowane 5 i 19 listopada 2020 roku, podczas których poruszymy problemy opieki nad dziećmi po wyleczeniu z chorób nowotworowych oraz inne istotne w praktyce klinicznej zagadnienia hematologiczne.
Wraz z Wykładowcami bardzo liczę na Państwa obecność i żywą dyskusję po prezentowanych wykładach.

Prof. dr hab. n. med. Michał Matysiak

Film i pozostałe materiały są własnością GreenLight Consulting Sp. z o.o.
Transkrypcja: Kinga Adamczyk-Opałka UCK WUM

Szczegółowe informacje na stronie: www.glc.edu.pl/konferencje/hematologia-dziecieca