Szanowni Państwo,

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestnicząc, jako Partner, w realizacji projektu pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego” , którego Beneficjentem jest Województwo Mazowieckie pozyskało wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe w działaniach mających na celu zwiększenie możliwości diagnostycznych, ratowniczych i medycznych na terenie województwa mazowieckiego w związku z epidemią spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2.

W związku z faktem, że przedsięwzięcie powyższe zostało zgłoszone w ramach konkursu „Inwestycja z perspektywą” 2023, zachęcamy do oddania głosu na projekt. Opis inwestycji jest dostępny na stronie Serwisu Samorządowego PAP (https://samorzad.pap.pl/) – w tym miejscu opublikowano i zakwalifikowano do konkursu opisy wszystkich inwestycji samorządowych dofinansowanych z Funduszy Europejskich,

Link do głosowania:

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/mazowieckie-na-pomoc-medykom-w

Głosowanie internetowe na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE będzie trwało do godz. 16.00 w piątek 10 lutego.

Laureatów konkursu ogłosi Polska Agencja Prasowa w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie (ul. Bracka 6/8).